O nas

Dziesięcioletnie doświadczenie, nabyta wiedza oraz setki godzin rozmów z rodzicami i nauczycielami skłoniło nas do otwarcia innowacyjnej placówki NO STRESS.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pedagogiczno – wychowawczym oraz sportowym.Prowadzimy placówki w całej Polsce, które działają według indywidualnych programów. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą, dzięki której prowadzone są takie zajęcia jak: tenis, nauka pływania, sporty ogólnorozwojowe, jęz. angielski i hiszpański, zajęcia taneczne, lego, majsterkowanie, sensoryka.

Nauczyciele w naszej placówce to wykwalifikowani pedagodzy, pełni ciepła oraz oddani swojej pracy.

Nasze przedszkole i żłobek to miejsca, w których dzieci mają szansę pełnego rozwoju bez stresu. Istotne jest dla nas rozbudzanie aktywności twórczej i badawczej wychowanków oraz kształtowanie ich samodzielności.Chcemy również pokazać każdemu dziecku, że nauka może być przyjemna i ciekawa

Wierzymy, że ciepła, twórcza atmosfera oraz indywidualne podejście nauczycieli rozwiną dziecięce talenty, rozbudzą ich pasje oraz zainteresowanie światem.

Wierzymy, że ciepła, twórcza atmosfera i wsparcie nauczycieli rozwiną dziecięce talenty, rozbudzą ich pasje oraz zainteresowanie światem.

Nasza filozofia